25. veebruar 2017

Kokkuvõte

Suur tänu kõikidele blogijatele!
Blogi sai tehtud tänu õpetaja Taimi eestvedamisele.
Meie esimene kokkusaamine, kus arutati, vaieldi, tehti ettepanekuid ja mõnelt poolt tuli ka negatiivseid nooli, tekitas minus hirmu, et projekt kukub läbi. Tasapisi hakkas asi paremaks muutuma. Õpetaja Taimi mõte teha blogi oli ühenduslüliks, mis liitis meie tegemisi ja andis tuge, et kõik on võimalik ja õnnestub.
Õppetundides käsitleti loovalt projekti teemat. Eriti positiivne, et õpilased tegid oma töödest postreid, plakateid, fotosid, kollaaže, videoklipi ja näituse. Seda suurem rõõm oli teha, kui on pealtvaatajaid ning kaasaelajaid.
Klassid, kes osalesid meie projektis, oli palju ja seetõttu ka tegevusi erinevaid. Kes käis teatris "Libahunti" nautimas, kes näitlejaga kohtumas, kes luuletas, kes ühist postrit sõpradega tegemas, kes üksi koos isaga videoklippi filmimas, kes aga aktust juhatamas, kes ....
Igale õpilasele ja õpetajale jagus midagi. Mõni panustas rohkem, teine vähem. See polegi oluline. Tähtis, et me seda kõike nautisime ja olime oma tegemistega rahul. Mis peamine: tahame veel üht-teist koos teha.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar